O NAS

 

Misja:

„Spełniamy  oczekiwania klientów w zakresie jakości, designu i nowoczesności naszych produktów i usług. Współpraca z nami gwarantuje sukces biznesowy każdemu Partnerowi.”
 
Wizja:

„Staniemy się niekwestionowanym liderem w zakresie największego udziału w portfelu zakupów towarów i usług  przez dealerów w Polsce oraz innowacyjnym twórcą i wiodącym dostawcą wartości w zakresie  nieinwazyjnych rozwiązań ortotyczno-rehabilitacyjnych w Europie centralnej, wschodniej i południowo-wschodniej a przez to istotnym uczestnikiem tego rynku w Europie.”
 
Firma mdh sp. z o.o. od dwudziestu lat proponuje rozwiązania medyczne w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Specjalizuje się w usprawnianiu osób z dysfunkcjami narządu ruchu. Aktywność biznesowa spółki jest widoczna w wielu obszarach działalności (produkcja, import, eksport, dystrybucja). Jest producentem obuwia profilaktycznego, artykułów ortotycznych, wytwórcą przedmiotów rehabilitacyjnych. Posiada udziały w podmiotach zależnych krajowych jak i zagranicznych. Charakteryzuje się wysokim tempem wzrostu organizacyjnego i ekonomicznego.
Od początku działalności wprowadziliśmy na rynek szereg własnych marek, które dzięki poprzedzającym badaniom osiągnęły wysoką użyteczność, wyjątkową jakość i gwarancję bezpieczeństwa, dlatego z powodzeniem znalazły uznanie i zaufanie wśród Klientów w różnych segmentach medycznych, w różnych miejscach na świecie. Nad jakością i rozwojem czuwa zespół konstruktorów, który wciąż udoskonala produkty zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technolo¬gicznymi i wiedzą medyczną, popartą badaniami, oferując tym samym sprzęt medyczny, który odpowiada funkcjonalnie i wzorniczo na zapotrzebowanie rynku i wpisuje się w światowe trendy branży medycznej. Na potwierdzenie tego MDH posiada system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy EN ISO 9001:2008 oraz z wymaganiami normy dla wytwórców i dystrybutorów wyrobów medycznych EN ISO 13485:2012 w zakresie projektowania, produkcji, dystrybucji oraz serwisu wyrobów ortopedycznych i rehabilitacyjnych.

W razie pytań, czy wątpliwości nasz wykwalifikowany personel udzieli Państwu wszelkich potrzebnych informacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!